O nas

NASZYM KURSANTOM GWARANTUJEMY:

  • -JAZDY PO TRASACH EGZAMINACYJNYCH WYBRANEGO OŚRODKA EGZAMINACYJNEGO
  • -DOGODNE GODZINY ZAJĘĆ
  • -INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KURSANTA
  • -JAZDY NOWYMI KLIMATYZOWANYMI HYUNDAIAMI i20
  • -WSZYSTKIE NIEZBĘDNE MATERIAŁY DYDAKTYCZNE W CENIE KURSU
  • -BADANIA LEKARSKIE W CENIE KURSU
  • -PEŁNE GODZINY ZAJĘĆ
  • -MOŻLIWOŚĆ WYBORU INSTRUKTORA (PAN LUB PANI INSTRUKTOR)


NASI INSTRUKTORZY

W naszej firmie zatrudniamy tylko najlepszych. Dzięki uczestnictwu w dodatkowych szkoleniach organizowanych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego znają najlepsze metody nauki. Nie pracują po 12 godzin na dobę jak w innych ośrodkach szkolenia, zawsze są uśmiechnięci, wypoczęci i gotowi nauczyć jeździć właśnie Ciebie.

ZAJĘCIA TEORETYCZNE PROWADZONE SĄ PRZY UŻYCIU MATERIAŁÓW DYDAKTYCZNYCH (FILMY, SLAJDY, PREZENTACJE) I POMOCY MULTIMEDIALNYCH.

CO NAS WYRÓŻNIA

Zanim wybierzesz inną szkołę niż nasza dowiedz się, czy oferuje tak samo wysoką jakość usług. Poniżej przedstawiamy listę rzeczy, na które należy zwrócić uwagę wybierając Ośrodek Szkolenia Kierowców:

Brak ukrytych kosztów - wiele szkół zachęca kursantów absurdalnie niskimi cenami, niestety podczas szkolenia musicie Państwo dodatkowo płacić za wszystko. Okazuje się, że odpłatne są materiały szkoleniowe, badania lekarskie, egzaminy wewnętrzne oraz wszystkie druki. My gwarantujemy, że cena kursu jest ostateczna.
Najlepsi Instruktorzy - w szkołach jazdy zatrudniani są często niedoświadczeni oraz niesprawdzeni instruktorzy. Zawsze warto zapytać jak długą praktykę, jaką zdawalność oraz jakie dodatkowe szkolenia przechodził dany instruktor. W naszej szkole zatrudniamy tylko zaufanych ludzi, wybitnie znających swój fach, dla których szkolenie kursantów to życiowa pasja.
Rzetelnie prowadzona teoria - ośrodki szkolenia kierowców bardzo często oszczędzają na szkoleniu teoretycznym, jest to bardzo prosta metoda, ponieważ po pierwszej godzinie nieciekawych zajęć kursant sam ma ochotę jak najszybciej iść do domu. My skupiliśmy się na tym, żeby to pierwsze szkolenie oddawało w teorii jak najwięcej problemów czekających na przyszłego kierowcę, tak żeby podczas zajęć praktycznych móc szlifować technikę kierowania pojazdem.
Dobre samochody - bardzo ważną rzeczą są samochody jakimi dysponuje dana szkoła. Trzeba zwrócić uwagę na to czy są to pojazdy, którymi obecnie zdaję się egzamin państwowy, w jakim są stanie technicznym (szczególnie w dużych ośrodkach rzadko kiedy na bieżąco usuwane są usterki, wymieniana opony itp.), czy są wyposażone w klimatyzacje (podczas słonecznych dni jest to naprawdę niezbędne). W naszej szkole możesz mieć pewność, że wszystkie powyższe warunki będą spełnione.
Długie, ciekawe trasy - podczas szkolenia praktycznego wielu instruktotrów ma swoje sposoby na oszczędzanie paliwa. Podstawowym jest skracanie do minimum tras podczas jazd. zawsze przecież można postać w korku, pozałatwiać z instruktorem jego sprawy lub np. przez 15 godzin szkolenia jeździć po placu manewrowym. Są to niestety praktyki powszechne. Możemy zapewnić, że u nas z tym się nie spotkasz. Jeździmy po całej Warszawie i po trasach egzaminacyjnych każdego Ośrodka Egzaminacyjnego.
Bliskość placu manewrowego - położenie placu manewrowego ma niezwykle istotne znaczenie. Szkoły jazdy w ramach oszczędności decydują się najczęściej na wynajęcie terenu na obrzeżach Warszawy, gdzie niekiedy dojazd zajmuje nawet 30 minut nudną trasą, na której niewiele można się nauczyć, ponieważ ile można mówić o tym samym. Nasz plac znajduje się przy szkole gdzie prowadzimy teorię więc ojazd do niego nie zajmuje nic.
Bezpłatne badania lekarskie prowadzone w miejscu szkolenia - odpłatne badania lekarskie są powszechnie stosowaną metodą dodatkowego zarobku przez ośrodki szkolenia. Szkoły często pobierają opłatę nawet 150 zł za badanie, a do lekarza trzeba dojeżdżać. Nasza cena kursu zawiera opłatę za przyjazd lekarza i przeprowadzenie badań podczas zajęć teoretycznych.
Aktualne oraz darmowe materiały szkoleniowe - przed rozpoczęciem szkolenia warto dowiedzieć się jakimi materiałami szkoleniowymi dysponuje szkoła. Często ośrodki szkolenia kupują hurtowo materiały dydaktyczne wraz z zestawami pytań egzaminacyjnych, które rozdają lub sprzedają przez cały rok. W tym czasie prawo drogowe zmienia się kilka razy, a pytania egzaminacyjne jeszcze częściej. W naszej szkole kupujemy zestawy szkoleniowe przed każdym kursem i rozdajemy je za darmo każdemu kursantowi.

Pewnie zastanawiacie się Państwo jak udało nam się stworzyć szkołę jazdy o tak wysokiej jakości usług, utrzymując przy tym bardzo konkurencyjne ceny. Odpowiedź jest następująca: ograniczyliśmy do minimum koszty prowadzenia biura oraz marketingu. Wiemy, że najlepszą reklamą są zadowoleni klienci, dlatego skupiamy się tylko i wyłącznie na jakości naszej pracy.


ZAPRASZAMY NA KURS!!!


Nasza szkoła jest wpisana do ewidencji Szkół Jazdy pod nr 05531465.

ELECZKA SZKOŁA JAZDY | Warszawa Włochy | all rights reserved